Deturner Ready Interior Cleaner 500ml - čistič interiéru

Novinka Připravujeme
Značka: Deturner
229 Kč 189 Kč bez DPH
Dostupné na předobjednání

Čistící prostředek pro interiérové části vozidla s příjemnou vůni a vynikajícím účinkem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Deturner Ready Interior Cleaner 500ml - je pH neutrální, univerzální čistič pro interiér s antibakteriálním účinkem ve formě roztoku určení k přímému použití. Perfektně vyčistí všechny povrchy v interiéru jako je palubní deska, plastové části dveří, čalounění sedadel, stropnici, koberečky a dokonce i kožené povrchy. Produkt je vyvinut tak, aby jedním tahem, mikrovláknovou utěrkou, odstranil veškeré nánosy prachu, mastnoty atp.

Pokud je interiér více znečištění doporučujeme použít patřičné čistící pomůcky jako je kartáč na kůži a štětec. Produkt je ideální pro vyčištění před aplikací Deturner Interior Dressing nebo jiných impregnačních a vyživovacích přípravků. Deturner Ready Interior Cleaner navzdory svým skvělým výsledkům neobsahuje žádné škodlivé uhlovodíky. Bonusem je pro Vás příjemná vůně.

Návod k použití:

  1. Před použitím proveďte zkoušku účinku a stálost barev na málo viditelném místě
  2. Produkt naneste na mikrovláknovou utěrku
  3. V případě většího znečištění naneste produkt na kartáč nebo štětec
  4. Otřete produkt spolu s nečistotami z povrchu suchou mikrovláknovou utěrkou
  5. Pokud je to třeba opakujte postup

 

Naše společnost RESAP CZ s.r.o., potažmo eshop www.autoplusmoto.cz je oficiálním distributorem autokosmetiky značky Deturner pro Českou republiku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Plasty a vinyl
Produkt: Čistič interiéru
Obsah: 500ml
Značka: Deturner

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Deturner vznikla kombinací automobilové vášně a rodinné chemické tradice. Výsledkem tohoto spojení je prémiová autokosmetika, které je vyvinuta odborníky, kteří vyslechli potřeby náročných zákazníků a řadě odborníků.

Vytvořila si vlastní receptury a k tomu použila ty nejkvalitnější suroviny od světových dodavatelů. Design a vývoj produktů v laboratoři Deturner přinesl bezpečnou práci s touto autokosmetikou.

Původní plán bylo vyvinout mimořádné produkty pro péče o automobily, které by nesla ducha automobilového průmyslu vstříc budoucnosti. V laboratoři Deturner se nejdříve pracovalo na produktu Bloody Wheels, který odstraňuje poletavou rez a brzdový prach z ráfků kol. Toto rychle přerostlo do celé řady produktů s vynikající funkčností, elegancí a exkluzivního vzhledu.

 

Jsme hrdí že, naše společnost RESAP CZ s.r.o., potažmo eshop www.autoplusmoto.cz je oficiální distributorem značky Deturner pro Českou republiku.