Gyeon Q2M VinylCleaner 500 ml čistič interiérových plastů

Novinka Doporučujeme
Značka: Gyeon
459 Kč 379 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gyeon Q2M VinylCleaner 500 ml čistič interiérových plastů je denní interiérový čistič pro vinyl a plasty. Vytváří přirozený, matný vzhled a antistatický efekt.

Přípravek navržený pro každodenní údržbu interiéru. Zbavuje interiér prachu a jemných nečistot a připravuje povrch pro aplikace Gyeon Q2M PreserveAntistatické vlastnosti zpomalují další usazování prachu a jiných nečistot.

Gyeon Q2M VinylCleaner může být použit pro všechny druhy vinylu a plastů a to i těch lakovaných. Na závěr zanechá v interiéru příjemnou a skvělou úpravu povrchu. Je pH neutrální.

Návod k použití:

  1. Naneste produkt na mikrovláknovou utěrku nebo přímo na povrch
  2. Otřete znečištěný povrch
  3. Otřete dosucha

Doplňkové parametry

Kategorie: Plasty a vinyl
Produkt: Čistič plastů
Obsah: 500ml
Značka: Gyeon

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Gyeon je výrobce špičkové autokosmetiky s označením "made in Korea". Velmi populární výrobce s portfóliem nabízející plusy jak začínajícím, pokročilým, tak dokonce i těm nejlepším detailerům na světě. V nabídce totiž naleznete jak standardní, běžně dostupné, tak i certifikované přípravky. Gyeon Vás navíc i oslní svým neotřelým zpracováním veškerých obalů, připomínající diamant. Právě tento design Vám má napovědět, co od přípravků můžete očekávat. 

Co Gyeon nabízí?
V portfoliu Gyeon nalezente opravdu vše, hledáte-li přípravky zaměřující se o keramické ochrany všech povrchů automobilu. Dále pak přípravky pro přípravu povrchů na keramické povlaky a přípravky zaměřené na péči o keramické ochrany.