Meguiar's New Car Scent Protectant 473ml - čistič interiéru s vůní

309 Kč 255 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Meguiar's New Car Scent Protectant 473ml - čistič interiéru s vůní

Všestranná receptura čistí, udržuje a chrání všechny vnitřní povrchy. Produkt zanechává svěží vůni, která eliminuje i nepříjemné pachy z vnitřních povrchů. Barvy vinylových, gumových a plastových povrchů jsou osvěženy a zanechávají za sebou silný, pololesklý povrch. UV blokátory chrání vnitřní povrchy a chrání je jako nové

Návod k použití:

  1. Aplikujte přípravek na utěrku
  2. Vyčistěte utěrkou nečistoty z interiéru Vašeho vozu
  3. Důkladně utřete suchou utěrkou

Doplňkové parametry

Kategorie: Plasty a vinyl
Produkt: Univerzální čistič interiéru
Obsah: 473ml
Značka: Meguiar's
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Meguiar´s začal roku 1901 v garáži Franka Meguiara Jr. jako menší výrobna leštidel na nábytek. Když Henry Ford založil svou automobilku, Meguiar´s už měl za sebou úspěšné dva roky. Další boom přišel když byl přední druhou světovou válkou představen Volkswagen Brouk.

Odborníci v laboratořích Meguiar´s vyvíjí technologie společně s vývojem automobilismu, spolupracují s výrobci automobilů, takže jsou schopni pružně reagovat a na trendy v oblasti autokosmetiky, zejména v péči o lak. Meguiar´s také spolupracuje s lakovnami, automatickými myčkami a profesionálními detailingovými společnostmi.

Autokosmetika Meguiar´s je absolutní jedničkou v USA, samozřejmě díky nadšení, nasazení a oddanosti mohou pro nás přes 115 let vyrábět špičkové produkty. Jejich produkty používá snad každý kdo má menší městské autíčko nebo hladový italský bourák. Tato autokosmetika je vhodná zkrátka pro všechny bez rozdílu.

Dnes je z výrobny leštidel na nábytek gigantická firma v oblasti autokosmetiky.