Gyeon Q2M Prep 4000 ml čistič a odmašťovač povrchu

1 609 Kč 1 330 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gyeon Q2M Prep 4000 ml čistič a odmašťovač povrchu - odmašťovač povrchu pro přípravu aplikace keramických povlaků

S přehledem odstraňuje i zbytky starých vosků a jiných ochran. Je tedy vhodný nejen pro odstraňování zbytků past a mastnot, ale i staré nanopovlaky. Také je možné jeho použití na všechny povrchy. Perfektně připraví odstraní šmouhy a ideálně připraví lak na aplikace nanopovlaků. Spolu s Gyeon Q2M Prep doporujčeme použít mikrovláknové leštící utěrky z naší nabídky.

Navíc jeho příjemná svěží vůně Vás zaručeně potěší.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Příprava laku
Produkt: Příprava laku
Obsah: 4L
Značka: Gyeon

This is Gyeon

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Gyeon je výrobce špičkové autokosmetiky s označením "made in Korea". Velmi populární výrobce s portfóliem nabízející plusy jak začínajícím, pokročilým, tak dokonce i těm nejlepším detailerům na světě. V nabídce totiž naleznete jak standardní, běžně dostupné, tak i certifikované přípravky. Gyeon Vás navíc i oslní svým neotřelým zpracováním veškerých obalů, připomínající diamant. Právě tento design Vám má napovědět, co od přípravků můžete očekávat. 

Co Gyeon nabízí?
V portfoliu Gyeon nalezente opravdu vše, hledáte-li přípravky zaměřující se o keramické ochrany všech povrchů automobilu. Dále pak přípravky pro přípravu povrchů na keramické povlaky a přípravky zaměřené na péči o keramické ochrany.