Meguiar's Versa-Angle Body Duster - prachovka s dlouhou rukojetí

1 099 Kč 908 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Meguiar's Versa-Angle Body Duster - prachovka s dlouhou rukojetí

Praktický Meguiar's Dust Remover je zpět! Bavlněné nitě ošetřené parafinem magicky přitahují prachové částice. Zaprášené povrchy nátěrů se jemně čistí bez rizika poškrábání. Ergonomická rukojeť usnadňuje manipulaci.

  • perfektní mycí pomůcka
  • pohlcuje nečistoty a chrání před poškrábáním

Doplňkové parametry

Kategorie: Pomůcky pro mytí, sušení a aplikaci | Meguiar's
Produkt: Čistič interiéru
Výrobce: Meguiar's
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Meguiar´s začal roku 1901 v garáži Franka Meguiara Jr. jako menší výrobna leštidel na nábytek. Když Henry Ford založil svou automobilku, Meguiar´s už měl za sebou úspěšné dva roky. Další boom přišel když byl přední druhou světovou válkou představen Volkswagen Brouk.

Odborníci v laboratořích Meguiar´s vyvíjí technologie společně s vývojem automobilismu, spolupracují s výrobci automobilů, takže jsou schopni pružně reagovat a na trendy v oblasti autokosmetiky, zejména v péči o lak. Meguiar´s také spolupracuje s lakovnami, automatickými myčkami a profesionálními detailingovými společnostmi.

Autokosmetika Meguiar´s je absolutní jedničkou v USA, samozřejmě díky nadšení, nasazení a oddanosti mohou pro nás přes 115 let vyrábět špičkové produkty. Jejich produkty používá snad každý kdo má menší městské autíčko nebo hladový italský bourák. Tato autokosmetika je vhodná zkrátka pro všechny bez rozdílu.

Dnes je z výrobny leštidel na nábytek gigantická firma v oblasti autokosmetiky.