¨

Meguiar's Ultimate Wipe 40x40cm- utěrka na péči o lak

268 Kč –18 %
wipes
268 Kč –18 % 219 Kč 181 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Meguiar's Ultimate Wipe - utěrka na péči o lak

Hadřík z mikrovláken k leštění laku. Speciálně tvarovaný hadřík z mikrovláken odstraňuje zbytky od leštění. Minimalizuje vznik nových škrábanců na laku. Tlustý. Dvojitá vrstva absorbuje třikrát více než klasický froté ručník. Hadřík je bez lemů, aby se zabránilo poškrábání. Lze prát v pračce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pomůcky pro mytí, sušení a aplikaci | Meguiar's
Produkt: Utěrka
Výrobce: Meguiar's
Velikost: 40 x 40 cm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Meguiar´s začal roku 1901 v garáži Franka Meguiara Jr. jako menší výrobna leštidel na nábytek. Když Henry Ford založil svou automobilku, Meguiar´s už měl za sebou úspěšné dva roky. Další boom přišel když byl přední druhou světovou válkou představen Volkswagen Brouk.

Odborníci v laboratořích Meguiar´s vyvíjí technologie společně s vývojem automobilismu, spolupracují s výrobci automobilů, takže jsou schopni pružně reagovat a na trendy v oblasti autokosmetiky, zejména v péči o lak. Meguiar´s také spolupracuje s lakovnami, automatickými myčkami a profesionálními detailingovými společnostmi.

Autokosmetika Meguiar´s je absolutní jedničkou v USA, samozřejmě díky nadšení, nasazení a oddanosti mohou pro nás přes 115 let vyrábět špičkové produkty. Jejich produkty používá snad každý kdo má menší městské autíčko nebo hladový italský bourák. Tato autokosmetika je vhodná zkrátka pro všechny bez rozdílu.

Dnes je z výrobny leštidel na nábytek gigantická firma v oblasti autokosmetiky.