BG109 EPR Compression Performance Restoration 325ml

Akce Tip Doporučujeme
Značka: BG
330 Kč –22 %
5bafd3b24500f515467539
330 Kč –22 % 259 Kč 214 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

BG109 EPR Compression Performance Restoration 325ml - Profesionální výplach motoru se 100% účinností.

Revoluční složení přípravku zaručuje vysoce efektivní a velmi silný účinek Velmi rychle odstraňuje veškeré houževnaté úsady, kaly a laky z pístních kroužků a kompletního olejového prostoru v motoru. Navrací zpět kompresní tlaky, výkon motoru, snižuje emise. Zabraňuje poškození olejové pumpy a těsnění. Plně bezpečný pro všechny kovové i nekovové součásti motoru.

 

Dávkování: Jedno balení 325 ml na 4–6 litrů oleje v motoru. 

Před výměnou motorového oleje přidejte jedno balení do starého oleje. Motor nastartujte a ponechte na volnoběh běžet 20 minut benzínový a 40 minut naftový motor.

Doplňkové parametry

Kategorie: Aditiva do oleje
Produkt: Aditiva do oleje
Obsah: 325ml
Značka: BG
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BG je Americká značka pro maximální péči pohonu automobilu. Jejich dekarbonizační přípravky jsou unikátní svým chemicko-technickým postupem odstraňují karbonové úsady v palivové soustavě, spalovacím systému, výfukovém systému, olejovém prostoru a dalších míst, která jsou zanášena karbonem. BG přípravky na dekarbonizaci motoru jsou špičkou ve své třídě a jsou vyvíjeny ve spolupráci s výrobci automobilů Volkswagen, Honda, Mitsubishi, Renault, atd. Pravidelné používání BG produktů sníží spotřebu a vznikající emise, zvyšují výkon motoru a prodlužují životnost filtru pevných částic a katalyzátorů, odstraní nepravidelný chod motoru.