BG110 MOA 325ml

Akce Tip
Značka: BG
450 Kč –25 %
5bb3880f988c1785004280
450 Kč –25 % 336 Kč 278 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

BG110 MOA 325ml - Multispektrální aditivum motorových olejů pro benzínové motory

Obsahuje komplexní balíček všech hlavních aditivních prvků. Výrazně prodlužuje životnost motorového oleje a součástí motoru. Vytváří velmi silný mazací film, který výrazně snižuje tření a zabraňuje vzniku opotřebení i při velmi nízké hladině motorového oleje v motoru. Má obrovskou oxidační a termální stabilitu, která zabraňuje houstnutí a degradaci motorového oleje. Udržuje motor bez úsad. Velmi vysoké TBN ochraňuje součásti motoru před
vznikem koroze. Zvyšuje výkon motorových olejů až o 315 %. Vynikající pro údržbu benzínových motorů s přímým vstřikováním.

Dávkování: přidejte do nového motorového oleje jedno balení 325 ml na 4–6 litrů motorového oleje při každé výměně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Aditiva do oleje
Produkt: Aditiva do oleje
Obsah: 325ml
Značka: BG

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BG je Americká značka pro maximální péči pohonu automobilu. Jejich dekarbonizační přípravky jsou unikátní svým chemicko-technickým postupem odstraňují karbonové úsady v palivové soustavě, spalovacím systému, výfukovém systému, olejovém prostoru a dalších míst, která jsou zanášena karbonem. BG přípravky na dekarbonizaci motoru jsou špičkou ve své třídě a jsou vyvíjeny ve spolupráci s výrobci automobilů Volkswagen, Honda, Mitsubishi, Renault, atd. Pravidelné používání BG produktů sníží spotřebu a vznikající emise, zvyšují výkon motoru a prodlužují životnost filtru pevných částic a katalyzátorů, odstraní nepravidelný chod motoru.