Castrol Chain Lube Racing 400ml - mazání řetězu

249 Kč 206 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele

Detailní informace

Detailní popis produktu

Castrol Chain Lube Racing 400ml je transparentní mazání, které je vyrobeno a testováno pro vysoký výkon, výdrž a závodní podmínky. Je tedy vhodný pro vysoce namáhané řetězy silných motocyklů, lze ho také použít pro mazání závodních motocyklů. Je vhodný pro řetězy typu X, O a Z. Pro maximalizaci efektivnosti mazání doporučujeme čištění na řetěz od značky Castrol.

Jak mazat řetěz:

  1. Vyčistěte řetěz pomocí Castrol řetězového čističe
  2. Usušte řetěz, aby nebyl mokrý a zabránilo se tak stékání mazání pryč z řetězu
  3. Naneste mazání na celý řetěz a nechejte ho alespoň 10-15 minut zaschnout

 

Výsledek obrázku pro how to lubricate motorcycle chain

Doplňkové parametry

Kategorie: Spreje na řetězy
Obsah: 400ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Castrol je přední světový výrobce, distributor a prodejce motorových olejů a doplňkových maziv. Již více než 100 let přináší kvalitu, jedinečnost a technologický pokrok motoristům po celém světě. Produkty značky Castrol si oblíbili uživatelé, kteří neradi dělají kompromisy a pro které je výdrž a spolehlivost základním předpokladem.

Motorové oleje Castrol nachází své užití v prakticky všech odvětvích motorismu. Od osobních a nákladních automobilů, přes motocykly až po těžké zemědělské a průmyslové stroje. Nezáleží na tom, zda je motor spalovací, benzinový či diesel. Castrol se dokáže vždy přizpůsobit.

Motorové oleje Castrol jsou připraveny pro užití v běžném provozu i v extrémních podmínkách. Ve vlastním vývojovém středisku každoročně proběhnou stovky testů, které zaručují, že nově uvedené výrobky splní i ty nejnáročnější požadavky. I to je důvod, proč na vývoji produktů značky Castrol spolupracují také zásadní světoví výrobci automobilů a průmyslových strojů – Audi, Ford, MAN, Honda, JLR, Volno, Seat, Škoda, Volkswagen a další. Tito výrobci poté používají produkty Castrol ve vlastních inovovaných pohonných jednotkách.