Castrol Motorcycle Parts Cleaner 400ml - čistič částí motocyklu

159 Kč 131 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele

Detailní informace

Detailní popis produktu

Castrol Motorcycle Parts Cleaner 400ml je přípravek určený pro čištění pokovovaných a kovových součástí. Je vhodný pro odmašťování a čištění součástí motoru, brzd, karburátorů apod. Také obzvlášť vhodný pro čištění motocyklových řetězů.

Pozn.: Nemusí vhodný pro konkrétní plastové povrchy, povlaky nebo samolepky. V případě potřeby je lepší to zkusit ne nenápadném místě. Pokud si nejste jisti, raději nepoužívejte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Spreje na řetězy
Obsah: 400ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Castrol je přední světový výrobce, distributor a prodejce motorových olejů a doplňkových maziv. Již více než 100 let přináší kvalitu, jedinečnost a technologický pokrok motoristům po celém světě. Produkty značky Castrol si oblíbili uživatelé, kteří neradi dělají kompromisy a pro které je výdrž a spolehlivost základním předpokladem.

Motorové oleje Castrol nachází své užití v prakticky všech odvětvích motorismu. Od osobních a nákladních automobilů, přes motocykly až po těžké zemědělské a průmyslové stroje. Nezáleží na tom, zda je motor spalovací, benzinový či diesel. Castrol se dokáže vždy přizpůsobit.

Motorové oleje Castrol jsou připraveny pro užití v běžném provozu i v extrémních podmínkách. Ve vlastním vývojovém středisku každoročně proběhnou stovky testů, které zaručují, že nově uvedené výrobky splní i ty nejnáročnější požadavky. I to je důvod, proč na vývoji produktů značky Castrol spolupracují také zásadní světoví výrobci automobilů a průmyslových strojů – Audi, Ford, MAN, Honda, JLR, Volno, Seat, Škoda, Volkswagen a další. Tito výrobci poté používají produkty Castrol ve vlastních inovovaných pohonných jednotkách.