Auto Finesse Fusion Hybrid Wax 150 g hybridní vosk

Novinka
Značka: Auto Finesse
1 839 Kč 1 520 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele

Detailní informace

Detailní popis produktu

Auto Finesse Fusion Hybrid Wax 150 g hybridní vosk tvrdý hybridní vosk s dlouhou životností.

Fusion je nový produkt a stejně tak nové složení od renomované značky Auto Finesse. Je tak efektivní a odolný vůči ostatním vlivům a zejména soli a olejům, že je vhodný právě pro zimní období. Navíc jeho životnost Vám zaručí jeho výdrž přes celé zimní období, bez nutnosti voskovat vícekrát než jednou za 6 měsíců. Na rozdíl od běžných vosků obsahuje 40% Karnauby T1.

Vosky je vhodný pro všechny typy laků a automobilů a také motorkám.

Návod k použití:

  1. Dekontaminujte povrch auta
  2. Pracujte po částech a nechejte zavadnout alespoň 5 minut, poté setřete
  3. Pokud potřebujete nanést další vrstvu můžete tak učinit až po zatvrdnutí vosku tj. 3-5hodinách

Doplňkové parametry

Kategorie: Tuhé vosky
Produkt: Tvrdý vosk
Obsah: 150g
Značka: Auto Finesse

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Auto Finesse je anglický výrobce špičkové autokosmetiky s dlouholetou tradicí. Auto Finesse jako jediný producent značkové autokosmetiky nabízí krom vyjímečných produktů i určitý životní styl, který je čím dál bližší miliónům uživatelů po celém světě. V nabídce naleznete kompletní péči od A do Z. Tedy autošampony, detailery, čističe a impregnace takřka na jakýkoliv povrch jak v interiéru, tak exteriéru. V neposlední řadě nesmíme zapomenou na keramické ochrany, které vynikají svou snadností aplikace, kterou zvládne takřka každý z nás. Vhodné nejen pro detailing profesionály, ale i pro širokou veřejnost. Luxusní poměr cena/efektivita, který nelze jinak než doporučit!

O Auto Finesse
Historie značky byla započata již v roce 1999. V té době jako tým detailerů, známých pod obchodním názvem JB's Valeting service, kteří si zakládali na špičkových výsledcích své práce. I z tohoto podnětu si angličtí detaileři ve své době vyráběli vlastní přípravky, díky kterým byla práce efektivnější a výsledky luxusnější. V roce 2005 byla původní společnost přejmenována na Auto Finesse a odstartována první produkce vlastních autokosmetických přípravků, které byly vyvinuty díky několikaleté praxi v oboru péče o automobily. V roce 2012 Auto Finesse nabízí již 12 profesionálních přípravků a kompletní portfolio příslušenství, které díky několikaletým zkušenostem nabízí neuvěřitelný podíl funkčnosti. Pouhý rok uplynul a Auto Finesse se začalo těšit obrovské oblíbenosti po celé Evropě, navíc i v Thajsku, Mexiku a Austrálii. Z tohoto podnětu postupně rozšiřuje své portfolio o další a další sofistikované produkty. V roce 2017 již Auto Finesse neustává poptávkový tlak na jejich produkty a je nuceno k stěhování do výrobního závodu o rozloze přes 12000 m2, kde jsou schopni vyrobit až 3968 přípravků každý den. V roce 2019 Auto Finesse otevírá i detailingovou akademii, která je k dispozici všem nadšencům a zkušeným profesionálům v tomto oboru. Stává se jasnou jedničkou na anglickém trhu i možná díky spojení s distributorskou sítí Halfords.