California Scents Car Scents - Ovocná bomba (Pomberry crush) 42g

Akce Vánoční sleva
70 Kč 58 Kč bez DPH
Skladem (> 10 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

California Scents Car Scents - Ovocná bomba (Pomberry crush) svěží, dlouhotrvající směs vůní granátového jablka a drceného ovoce. Nádherně provoní interiér vozu.

Každá plechovka obsahuje 3 bloky lnu napuštěné přírodními oleji a parfémem. Pokud pomalu přestává vonět, tak stačí, když bloky pootočíte a můžete dát i kapku vody (bloky nebudou vyschlé). Vzhledem ke konzistenci se nemusíte bát, že by vám tato vůně nepříjemně poleptala plasty v interiér vozu, jako tomu je i jiných tekutých osvěžovačů.

Vůně jsou šetrné k životnímu prostředí, protože jsou vyráběny z přírodních produktů a tak jsou plně ekologicky odbouratelné. Obal je z hliníku, který lze recyklovat.

Ke každé plechovce dostanete regulátor intenzity grátis, vůně Vám v autě vydrží až 60 dnů

Doplňkové parametry

Kategorie: Vůně do auta
Produkt: Vůně v plechovce
Značka: California Scents

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 California Car Scents® je výrobce vůní do auta z Americké Kalifornie.

Vybrat si můžete tu svou vůni z desítek různých druhů, které jsou na bázi 100% ně organických vonných olejů. Při těchto plechovičkách Vám nehrozí žádné riziko poškození plastů / palubní desky Vašeho auta, v důsledku úniku parfému / gelu. 

Vonné oleje a bloky lnu jsou na 100% bázi a jsou pro přírodu nezávadné. Hliníková plechovka jde snadno recyklovat, takže nevznikají žádné zbytečné odpady!