Castrol

Castrol je přední světový výrobce, distributor a prodejce motorových olejů a doplňkových maziv. Již více než 100 let přináší kvalitu, jedinečnost a technologický pokrok motoristům po celém světě. Produkty značky Castrol si oblíbili uživatelé, kteří neradi dělají kompromisy a pro které je výdrž a spolehlivost základním předpokladem.

Motorové oleje Castrol nachází své užití v prakticky všech odvětvích motorismu. Od osobních a nákladních automobilů, přes motocykly až po těžké zemědělské a průmyslové stroje. Nezáleží na tom, zda je motor spalovací, benzinový či diesel. Castrol se dokáže vždy přizpůsobit.

Motorové oleje Castrol jsou připraveny pro užití v běžném provozu i v extrémních podmínkách. Ve vlastním vývojovém středisku každoročně proběhnou stovky testů, které zaručují, že nově uvedené výrobky splní i ty nejnáročnější požadavky. I to je důvod, proč na vývoji produktů značky Castrol spolupracují také zásadní světoví výrobci automobilů a průmyslových strojů – Audi, Ford, MAN, Honda, JLR, Volno, Seat, Škoda, Volkswagen a další. Tito výrobci poté používají produkty Castrol ve vlastních inovovaných pohonných jednotkách.

 
 
5 položek celkem
Castrol Silicon Spray 400ml - silikonový sprej
199 Kč –20 %
159 Kč
1577
Castrol Foam Air Filter Oil 400ml - čištění vzduchového filtru
199 Kč
1604
Castrol Chain Lube Racing 400ml - mazání řetězu
249 Kč
1595
Castrol Greentec Bike Cleaner 1L
Castrol Greentec Bike Cleaner 1L
Dostupné na předobjednání
279 Kč
1574

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem