BG6577 Dekarbonizační set - benzín FSI/GDI 3x325ml

Akce
Značka: BG
1 760 Kč –35 %
5c0ebcbfa182e447045610
1 760 Kč –35 % 1 149 Kč 950 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

BG6577 Dekarbonizační set - benzín FSI/GDI 3x325ml - Speciální set přípravků na kompletní dekarbonizaci olejového a spalovacího systému.

BG speciální set přípravků na dekarbonizaci olejového a spalovacího systému. Pouze tři jednoduché kroky k navrácení plného výkonu motoru, ke snížení emisí a spotřeby, ke klidnějšímu chodu motoru a snadným startům. Používejte každých 15000 km a Váš motor bude stále v dobré kondici.

 

Balení obsahuje:

BG 109 - Revoluční složení přípravku zaručuje vysoce efektivní a velmi silný účinek. Velmi rychle odstraňuje veškeré houževnaté úsady, kaly a laky z pístních kroužků a kompletního olejového prostoru v motoru. Vše během 30 minut. Navrací zpět kompresní tlaky, výkon motoru, snižuje emise. Plně bezpečný pro všechny kovové i nekovové součásti motoru.

BG 115 - Syntetické multispektrální aditivum motorových olejů pro zážehové (benzínové) motory, obsahuje komplexní balíček všech hlavních aditivních prvků. Výrazně prodlužuje životnost motorového oleje a součástí motoru. Svým unikátním složením výrazně snižuje usazování karbonu na sacích ventilech a v sacím traktu benzínových motorů, zejména vhodné pro motory FSI/GDI vybavenými turbodmýchadly.

BG 208P - Pro zvýšené nároky nejmodernějších vstřikovacích systémů zážehových motorů, které jsou vystavovány vysokému zatížení a zvýšené tvorbě karbonových úsad, byl ve spolupráci s výrobci motoru vyvinut revoluční přípravek, který velmi efektivně obnovuje výkon vstřikovacího systému, odstraňuje nejhouževnatější úsady ze spalovacího prostoru, ventilů, lambda sondy, filtru pevných částic a katalyzátoru.

Nalévací hrdlo zdarma

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dekarbonizační sady
Produkt: Aditiva do oleje, Aditiva do benzínu, Sada
Obsah: 3x325ml
Značka: BG
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BG je Americká značka pro maximální péči pohonu automobilu. Jejich dekarbonizační přípravky jsou unikátní svým chemicko-technickým postupem odstraňují karbonové úsady v palivové soustavě, spalovacím systému, výfukovém systému, olejovém prostoru a dalších míst, která jsou zanášena karbonem. BG přípravky na dekarbonizaci motoru jsou špičkou ve své třídě a jsou vyvíjeny ve spolupráci s výrobci automobilů Volkswagen, Honda, Mitsubishi, Renault, atd. Pravidelné používání BG produktů sníží spotřebu a vznikající emise, zvyšují výkon motoru a prodlužují životnost filtru pevných částic a katalyzátorů, odstraní nepravidelný chod motoru.